Atsiliepimai

★★★★★

“Patiko, jog iš visų pusių apžiūri ir tikrai pašalina plaukelius kiek tik įmanoma!:)”

Ugnė

★★★★★

“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”

Pavel

★★★★★

“Puikiai!”

Mikas

★★★★★

“Labai malonus bendravimas, profesionalios paslaugis!”

Inga

★★★★★

“Labai patiko. Greitai, kruopščiai ir dailiai, super!”

Greta

★★★★★

“Marija nuostabi. Tai ne tik savo srities profesionalė, kuri puikiai išmano ką daro, bet ir labai nuoširdus žmogus, kuris ne tik ras laiko priimti ir ne pagal iš anksto suplanuotą grafiką, bet ir visada išklausys ir pasidalins savo patarimais, o jos humoro jausmas tiesiog yra nerealus :) labai rekomenduoju!”

Karolis

★★★★★

“👍”

Meda

★★★★★

“Jauku, patikima, profesionalu ir malonu”

Karolina

★★★★★

“Super.”

Barışcan

★★★★★

“Viskas puiku kaip visad. Išeini pailsėjus, graži ir pasikrovus geros energijos!”

Ieva